Opinie pacjentów

Najpiękniejsze, co jest na świecie, to pogodne oblicze Albert Einstein

W szczecińskiej klinice MEDIMEL od wielu lat z powodzeniem przeprowadzane są zabiegi zarówno korekcji powiek, jak i wiele innych zabiegów z dziedziny medycyny estetycznej, poprawiających jakość życia nie tylko kobiet. Radość i zadowolenie pacjentów to najwyższa nagroda, źródło ogromnej satysfakcji i inspiracji do dalszego rozwoju dla całego zespołu kliniki.

Oto kilka opinii naszych pacjentek, które można odnaleźć w Internecie

To najlepszy lekarz w dziedzinie chirurgii, szczególnie plastycznej! Jestem po operacji piersi. Kilka lat temu niestety poddałam się powiększaniu piersi w […] i bardzo żałowałam. Ukrywałam biust, ponieważ był tak nienaturalny, że się go wstydziłam, dopiero Pani dr Kasia (cudowna, ciepła, z niesamowitym spokojem) zdziałała cuda! Piersi są jędrne, kobiece, idealne.

Uważam , że podejście Pani dr do człowieka powinno być przykładem dla wielu lekarzy z którymi miałam styczność. Szczerze polecam kobietom, szczególnie tym , które cenią sobie profesjonalizm, prywatność i chcą być potraktowane indywidualnie. Zamierzam zrobić również plastykę powiek górnych i tym razem ze 100% zaufaniem.

Po wielu wizytach w innych gabinetach wiem, że nie znajdę dla siebie lepszego lekarza. A Pani Agnieszka pielęgniarka Pani dr jest po prostu ANIOŁEM. To, w jaki sposób opiekuje się pacjentem po operacji, jest nie do opisania. Dziękuje całemu zespołowi Medimel.

Hania M.

18 lutego w szczecińskim Medimelu miałam przeprowadzony zabieg korekty powiek, który nosi fachową nazwę blepharoplastyka, czyli plastyka górnych powiek wraz z usunięciem przepuklin tłuszczowych.

Dodatkowo pod oczami wstrzyknięty został kwas hialuronowy w celu zlikwidowania zapadniętych oczu. To, czego dokonała Pani Dr Clark to Mistrzostwo Świata, jeszcze nic mi tak nie podniosło samooceny jak nowe oczy. To był najpiękniejszy prezent od mojego męża jaki dostałam na 41. urodziny.

Pani Dr jest niesamowita, wiem że już zostanę jej pacjentką. Polecam z całego serca. Jeszcze raz bardzo dziękuję Pani Dr Ostrowskiej-Clark za cudo, jakie dokonała na mojej twarzy, Pani Lucynce za nocną opiekę oraz całemu pozostałemu zespołowi.
Basia Ż.

Ja u Pani Katarzyny Ostrowskiej – Clark zrobiłam sobie botox. Jestem bardzo zadowolona, zabieg bezbolesny, a efekty miałam już po 2-3 dniach. Buzia jest wygładzona, a twarz nie wygląda wcale sztucznie. Pani Katarzyna stara się, żeby każdy zabieg wyglądał jak najbardziej naturalnie, szczerze doradza, co zrobić, a czego nie. Skorzystam pewnie niejeden raz, bo to lekarz z powołaniem. POLECAM !
Milena T.

Jestem pełna uznania dla profesjonalizmu Pani Doktor, czas na konsultacji u niej był wypełniony bardzo wnikliwym potraktowaniem mojego problemu, wyjaśnieniem wszelkich moich wątpliwości, a także informacją o ryzyku, jakie niesie zabieg operacyjny. W pełni świadomie zdecydowałam się oddać w ręce Pani Doktor. W szczecińskim Medimelu miałam wykonaną plastykę powiek. Sam zabieg, jak i opieka po, były super. Z czystym sercem polecam Panią Doktor.
Basia T.

Miałam operację plastyki powiek. Minął dopiero tydzień, a ja już jestem prawie zachwycona. Pełen profesjonalizm. Jestem zauroczona Panią chirurg.
Iwona W. (Szczecin)

Chciałam bardzo polecić wszystkim chirurga plastycznego – Panią Kasię. Jestem po zabiegu powiększenia piersi i efekty są niesamowite. Przede wszystkim Pani Kasia bardzo indywidualnie podchodzi do pacjenta, bardzo się o niego troszcząc i poświęcając mu bardzo dużo czasu. Po pierwszej konsultacji, gdzie Pani Kasia poświęciła mi bardzo dużo czasu, wyjaśniając mi z dużą szczegółowością wszystko, co dotyczy zabiegu i okresu po nim, odpowiadając na moje pytania, wiedziałam, że to właśnie u niej chcę wykonać zabieg.

Pani Kasia jest osobą bardzo ciepłą, a przy tym z niesamowitą pozytywną energią, którą zaraża pacjentów, a na pewno mnie zaraziła. Oczywiście nie można pominąć całego zespołu z jakim Pani Kasia współpracuje. Pan Tomek, niesamowity anestezjolog, Pani Mariolka instrumentariuszka oraz pani Kasia pielęgniarka. Wszystkim tym osobom, które wymieniłam BARDZO DZIĘKUJĘ za okazane mi ciepło.

Jeżeli chodzi o sam zabieg i okres tuż zaraz po nim, to dzięki „złotym rączkom” Pani Kasi oraz Panu Tomkowi i jego niesamowitym podejściu do pacjenta i znieczuleniu to NIC NIE BOLI. Uwierzcie mi, naprawdę już dobę po zabiegu można normalnie wyjść do domu. To jest prawda, co mówi Pani Kasia, że nie wolno po zabiegu leżeć, tylko należy normalnie funkcjonować i dużo chodzić. Wystarczy słuchać dokładnie tego, co mówi Pani Kasia i wykonywać jej zalecenia, a efekty są niesamowite. Pani Kasiu, Pani oraz całemu zespołowi w swoim imieniu BARDZO DZIĘKUJĘ, JESTEŚCIE NIESAMOWICI. A Wam, wszystkim dziewczynom, które chcą powiększyć piersi polecam Panią Kasię z całego serca i uwierzcie mi TO NIC NIE BOLI i można dobę po zabiegu wyjść do domu. Pozdrawiam.
Anna M.

Pół roku temu robiłam w szczecińskim MEDIMEL-u korektę powiek i jestem bardzo zadowolona. Wszystko poszło sprawnie, fachowo, profesjonalnie. Pani doktor robi to co kocha i to da się odczuć. Gorąco polecam i pozdrawiam .
Aga M.

Sprawdź zabiegi wykonywane w ramach korekcji powiek.
Plastyka powiek – MEDIMEL


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress