Współpracownicy

Jeden doświadczony lekarz wart jest stu wojowników Homer

Szczeciński Medimel tworzy grupa profesjonalistów i pasjonatów medycyny estetycznej. Bezpieczeństwo i dobre samopoczucie pacjentów traktowane są priorytetowo, stąd klinika cieszy się doskonałą opinią pacjentów w kwestii opieki i wykonywanych zabiegów, jak i wysoce satysfakcjonujących efektów.

Swoje umiejętności zespół doskonali na kursach, szkoleniach, kongresach oraz w codziennej pracy. Aby zapewnić pacjentom jak najlepszą opiekę medyczną i diagnostykę, Medimel współpracuje z najwyższej klasy specjalistami.

Lekarze

Radiolodzy – dr Anna Kuprjanowicz oraz dr n. med. Magdalena Salamaga, przeprowadzają wszystkie badania USG, w szczególności piersi kobiet, a także specjalistyczną ocenę gruczołu u mężczyzn z ginekomastią.

W zakresie okulistyki swoimi umiejętnościami klinikę wspiera dr n. med. Leszek Kuprjanowicz. Jego zadaniem jest opieka nad pacjentami przed i po plastyce powiek górnych i dolnych, zwłaszcza przy zabiegach przezspojówkowych.

W zakresie ginekologii i ginekologii estetetycznej swojego wsparcia udziela dr Małgorzata Jasiek.

Bardzo istotna jest również współpraca z dr n. med. Renatą Stanek, dr. n.med. Tomaszem Nikodemskim, dr Adamem Gorzelanym specjalistami anestezjologii i intensywnej terapii. Ich wyjątkowe podejście, zaangażowanie i wiedza, pozwalają od lat bezbiecznie i bez bólu przeprowadzać pacjentów przez tak ważne wydarzenie, jakim jest dla każdego człowieka operacja.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą szczecińskiej kliniki MEDIMEL w zakresie korekty powiek oraz innych zabiegów medycyny estetycznej.


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress